APIE MUS

Kiekvienas iš mūsų turime istoriją. Tačiau kaip ir anekdotus (vieni juos pasakoja geriau, kiti nepasakoja visai), taip ir istorijas mėgstame klausytis iš virtuozo lūpų. Ir tai tik įrodo, kad gerai istorijai neužtenka vien intriguojančio siužeto. Tam, kad ji pasiektų reikiamas ausis ir sujudintų tai, kas tarp jų, reikia meistriškos formos.

Sveiki atvykę į komunikacinių iššūkių kupiną pasaulį! Paveiki istorijos fabula, patrauklus vizualinis turinys, praturtintos realybės efektai – tai tos turinio formos, į kurias šiandien nukreiptos visos prožektorių šviesos. Ir mes joje kuriame geriausius savo šedevrus: imame istorijas ir lankstome jų origamius.

„CONTENTUM“ – tai turinio rinkodaros agentūra, sujungianti turinio inovacijas ir ilgametę turinio, leidybos ir darbo su garsiausiais prekės ženklais patrtį.

Mūsų meistrystė yra mūsų stiprybė. Atneškite savo istoriją ir galėsite stebėti, kaip baltas lapas virsta... Bet pirma – jūsų istorija.


MB „Contentum“ įgyvendina ES struktūrinėmis lėšomis finansuojamą projektą Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0453 „E. komercijos modelio diegimas MB „Contentum“. Bendra projekto vertė – 59 930,00 Eur, iš kurių 44 947,50 Eur sudaro Europos regioninės plėtros fondo lėšos.

Parama projekto įgyvendinimui suteikta pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“. Projektas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

MB „CONTENTUM“ – tai turinio rinkodaros agentūra, sujungianti turinio inovacijas ir ilgametę turinio, leidybos ir darbo su garsiausiais prekės ženklais patirtį.

Susidūrusi su COVID-19 pandemija ir dėl to kritusiomis pajamomis, įmonė nutarė pradėti naują veiklą - tai įmonės planuojamų gaminti vitaminų (maisto papildų) pardavimas.

Iki šiol įmonė savo produktus pardavinėjo tik tiesioginiu būdu, tačiau neturėdama galimybės valdyti verslo sandorių el. būdu (t.y. vykdyti produktų užsakymus elektroninėse prekybos platformoje), ribojo potencialių klientų ratą ir tuo pačiu įmonės pajamų augimą.

Įmonė, siekdama padidinti konkurencingumą, pritraukti daugiau klientų ir efektyviau juos aptarnauti, labiau išplėsti pardavimus, nusprendė skaitmenizuoti pardavimo procesus ir pardavinėti savo planuojamus gaminti produktus naudojantis elektroninės komercijos sprendimais.

Šis projektas inovatyvus tuo, kad bus kuriama elektroninės prekybos platforma, panaudojant pažangiausias informacines technologijas, suteikiančias naujas galimybes inovatyviam produktų pardavimui.

Įgyvendintas projektas leis įmonei efektyviau pardavinėti savo produktus, užtikrins greitesnį ir kokybiškesnį klientų aptarnavimą, sutrumpėjęs produktų pardavimo laikas leis aptarnauti daugiau klientų, tai užtikrins įmonės pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2023 m. vasario mėn.

Kontaktai

+370 650 99090 | info@contentum.lt
Birželio 23-io g. 15-41, Vilnius© 2017 Visos teisės saugomos