Elektrolife


Contentum sukūrė ir išplėtojo Electrolife leidinio koncepciją, parengė pirmą numerį ir pasidalino korporatyvinės leidybos know-how, kuriuo remiantis projekto valdymą toliau perėmė užsakovas.

Kokio gamintojo televizorius stovi Romos popiežiaus ir Leonardo DiCaprio miegamuosiuose? Kokie žmonės dar perka juostinius fotoaparatus? Kas ir kaip sukūrė pirmąjį elektrinį šaldytuvą? Kokiu telefonu savo žmonai skambina „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas? Kuris nešiojamasis kompiuteris šiuo metu laikomas „kiečiausiu“ Japonijoje? Šie ir daugybė kitų įdomių klausimų gvildenami žurnale „ElektroLife“.

„ElektroLife“ žaibu įjungs į technikos ir technologijų pasaulį ir padės generuoti idėjas renkantis elektrotechniką. Nuo šaldytuvo istorijos iki žmogų skraidinančio drono – „ElektroLife“ rasite viską apie vaizdą, garsą ir mus supančias technologijas. Kiekviename leidinio numeryje – ne tik praktiški ir šmaikštūs specialistų patarimai ir rekomendacijos, padėsiančios skaitytojui susigaudyti beprotišku greičiu evoliucionuojančioje elektrotechnikos epochoje, jos pritaikymą versle, gyvenime ir buityje, bet ir technologinių naujovių pristatymai, istorinės esė, konkursai, žaidimai ir vertingi prizai – viskas, kas daro „ElektroLife” žurnalą ypatingu ir reikalingu kiekvienam šiuolaikiškam ir moderniam žmogui.

„ElektroLife” skirtas 15-45 metų smalsiam, stilingam ir inovatyviam žmogui.

„ElektroLife“ žurnalas platinamas: „ElektroMarkt“ parduotuvėse, „Impuls“ sporto klubuose, užsakomuosiuose lėktuvų reisuose, kartu su populiariausiais periodiniais žurnalais Lietuvoje.

Žurnalo tema nesensta – gali jį skaityti šiandien, gali ir po metų ar dešimties.

Tiražas: 20 000 egz.

Elektrolife Nr. 1 2016Visi projektai

Kontaktai

+370 650 99090 | info@contentum.lt
Birželio 23-io g. 15-41, Vilnius© 2017 Visos teisės saugomos