Nuo sporto nepabėgsi

NUO SPORTO NEPABĖGSI


Knyga – geriausia dovana, o jei ji yra apie jūsų teikiamas paslaugas ar kompaniją, tai ji dar ir tampa istorija. Ir jūsų įmonė turi prekės ženklų sėkmės istorijų ar kompanijos evoliucijos vingrių posūkių amplitudę, kuri yra verta knygos. O gal jūsų teikiamų išskirtinių ir unikalių paslaugų teigiama įtaka vartotojui ar verslo pasauliui šaukiasi chrestomatijos, kuri turi būti perskaityta ne vienos kartos? Mūsų komanda pasirūpins jūsų istorija, surinks medžiagą ir profesionaliai bei įtaigiai ją pavers unikalia knyga.

Knyga „Nuo sporto nepabėgsi“


„Nuo sporto nepabėgsi“ – tai knyga, kviečianti pakeisti savo gyvenimą ir pradėti sportuoti. Šios knygos tikslas – įkvėpti skaitytoją sportuoti ir ryžtis žengti nors nedidelį žingsnelį sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo link, leisti sportui tapti tikslu, varikliu, geresnio gyvenimo pradžia ir nauju mėgstamiausiu įpročiu.

Knygoje daug atsakymų į rūpimus klausimus, profesionalių trenerių patarimų, garsių sportininkų istorijų, kurios paskatina, įkvepia ir priverčia susimąstyti apie gyvenimo kokybę ir sveikatą.

Knygos rengėjas Contentum.
Knygos leidėjas „Impuls LTU“.

Tiražas: 2000 egz.Visi projektai

Kontaktai

+370 650 99090 | info@contentum.lt
Birželio 23-io g. 15-41, Vilnius© 2017 Visos teisės saugomos