Gamtinio turizmo žemėlapis


Lietuvos turizmo departamento prie Ūkio ministerijos užsakymo parengėme Lietuvos gamtos, kultūros ir neįgaliųjų maršrutų žemėlapius.

Skaidriausio vandens upės bei ežerai, nesuskaičiuojamų žalios spalvos atspalvių miškai, gyvybe alsuojančios pievos, sunkiai įžengiamos pelkės, užburiančios didingumu kopos ir paslaptingos smegduobės – tai stebuklai, kuriuos Lietuvai ir jos svečiams dovanoja gamta. Per tūkstančius metų natūralių procesų būdu susiformavusios ir žmogaus veiklos mažai paliestos gamtos vertybės – bene didžiausias ir labiausiai puoselėjamas Lietuvos turtas.

Lietuvos miestai ir miesteliai žavi skirtinga istorine patirtimi, dabarties dvasia ir kuriama ateities vizija. Nuo įvairių epochų architektūra garsėjančio Vilniaus iki modernizmo pastatų koncentracija išsiskiriančio lietuvybės lopšio Kauno, nuo viduramžių Lietuvos didybę menančių Trakų iki vokišku Memeliu pakrikštyto vienintelio Lietuvos uostamiesčio Klaipėdos, nuo senąsias rekreacines tradicijas saugančių pajūrio kurortų iki novatoriškais sprendimais viliojančių Druskininkų ar Birštono – kiekviena Lietuvos turistinė vietovė savitu būdu pasakoja spalvingą mūsų šalies istoriją.

Lankytojams atrinkome išskirtiniausius Lietuvos gamtos ir kultūros turistinius objektus. Leidinio išskirtinumas - vietovės pristatomos ne tik tekstais ir nuotraukomis, bet ir praturtintos tikrovės sprendimais – vaizdo įrašais, kuriuos galima žiūrėti per savo mobilųjį įrenginį. Tereikia atsisiųsti OVERLY programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ platformų bei ją paleidus nuskenuoti jus dominančios vietovės nuotrauką.Visi projektai

Kontaktai

+370 650 99090 | info@contentum.lt
Birželio 23-io g. 15-41, Vilnius© 2017 Visos teisės saugomos